2A GRUP

HİZMETLERİMİZ

2A GRUP olarak önermiş olduğumuz “Operasyonel Tasarım Danışmanlığı”, trafik ve otopark dışında, mimari/statik /elektrik/mekanik/ peyzaj  disiplinlerine dokunan birçok konuyu kapsayan büyük bir pakettir.

Bu paketin tüm imkanlarından yararlanmak için projenin “konsept tasarım” süreçlerinde çalışmaya başlamak son derece doğru bir karar olacaktır.

Otopark operasyonu, misafirlerin ilk karşılanma noktası olması sebebi ile tesis prestijiniz açısından hayati önem taşımaktadır.       

2A GRUP bu noktada, uzun yıllara dayalı deneyimi ve işletmeci kimliği ile maliyetlerinizi minimize ederken verimliliğinizi arttıracak ve hepsinden de önemli olarak misafirlerinizin memnuniyetini üst seviyeye taşıyacak bir yönetim danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamıza ait olan PARKONOM markası ile otoparklarınızın ihtiyacı olan otomasyon sistem ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Yazılım ve donanım teknik desteğinin yurt içinden sağlanıyor olması, işletmenizin sürekliliğinin garantisidir.

Çoğunlukla, ücretsiz otopark kullanım imkânı sunan, konut-işyeri gibi tesisler için tasarlanmış bir ürün paketidir.

Otopark, her tesiste misafirlerin karşılama noktasıdır. Bir başka deyişle, otopark ve işletme temsilcileri, ana tesisin görünür yüzünü oluşturmaktadır.

2A olarak, bu aşamalarda neler yapılabileceğini gösterebilmek adına CARBEQUE’yü hayata  geçirdik.

CARBEQUE, çatı firmamız olan 2A GRUP’ un 26 yılı ve 400 projeyi geçen süreçte oluşturduğu bilgi birikiminin vücuda gelmiş halidir.

0 +
Sektör Deneyimi
0 +
Tamamlanan Proje
0 %
Sürekli Müşteri
0 M
Otopark Kullanıcısı

Referanslarımız

Referanslarımızın küçük bir bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.