İŞLETME HİZMETİ

Otoparkın, misafirlerin karşılama noktası olduğunu her fırsatta hatırlatmaya büyük özen göstermekteyiz. Bir başka deyişle, otopark ve işletme temsilcileri, ana tesisin görünür yüzünü oluşturmaktadır.Bu nedenle de otopark ve tamamlayıcı fonksiyonlarında, önceden tamamlanmış olacağını öngördüğümüz tasarım ve yapısal imalatlardan bağımsız olarak;

✔️  Kullanılacak alt yapı,
✔️ Teknik donanım,
✔️ Sarf malzeme standartları
✔️  Yetişmiş personel kalitesi

son derece önemlidir.

Sektörde bu konularda yeterli özen gösterilmemiş olmasına bağlı bazı olumsuzluklar yaşandığını hepimiz zaman zaman gözlemliyoruz.

2A olarak, bu aşamalarda neler yapılabileceğini gösterebilmek adına kendi işletme modelimi oluşturarak hayata geçirdik.

CARBEQUE adını iki keyif unsuru olan “araba ve barbekü” nün birleşiminden aldı ve sektörde kalitenin, konfor ve güvenin temsilcisi olarak konumlandı.

Tüm danışmanlık ve imalat hizmetleri firmamız tarafından verilmiş olan POLAT PİYALEPAŞA ÇARŞI projesinde ziyaret ederek inceleyebileceğiniz CARBEQUE aşağıda kısaca özetleyeceğimiz hizmetleri vermektedir.

✔️ Otopark işletmesi
✔️ Oto kuaför-restorasyon merkezi
✔️ VALE hizmeti
✔️  Shuttle hizmeti       

Kendilerine ve emeklerine değer veren bireylerin önemli bedeller ödeyerek elde ettikleri araçlarını keyifle götürüp, güvenle emanet edebilecekleri, işletmelerin sayısının artması, sektör ve ülke ekonomisine büyük katma değer sağlayacaktır.

Biz de bu konuda elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.
CARBEQUE ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki butonu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir sorunuz var mı?

Bize ulaşın