İşletme

full
full

Otopark işletmesi, tesisin görünür yüzüdür. Misafirler bu noktada karşılanır. Bu nedenle konu son derece büyük önem taşır.

Otopark hizmeti, otopark işletmesi-oto kuaför-VALE ve servis fonksiyonlarının oluşturduğu bir bütündür. Bu fonksiyonların aynı dili konuşması ve ortak kurallar ile yönetilmesi kaçınılmazdır.

Misafirlerin kendilerini güvende hissedecekleri, konfor şartlarından mutlu olacakları bir otopark işletmesi sunmanız, işletmenizin tercih edilme oranını, dolayısıyla verimliliğini arttıracaktır.

Mevcut işletmelerimizde, teknik ve operasyon eğitimleri tamamlanmış personelimizle, gelişmiş teknolojik sistemler kullanarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sonucunda, müşteri memnuniyeti maksimum seviyeye getirilmekte işletme verimliliği arttırılmaktadır.

Otopark işletmesi, mutlak surette işin profesyonelleri tarafından yapılmalıdır. Bu düşünceye paralel, işletmesi üstlenilen projelerde profesyonel ekipler kurulmaktadır.
Otoparkların ayrılmaz parçası olan “Oto Kuaför” hizmetinde de son derece sağlıklı, teknolojik ve kaliteli işletmecilik gerçekleştirilmektedir.

İşletme Çözümlerimiz

Misafirlerin ilk karşılandığı yer olan otopark, oto kuaför, VALE gibi tamalayıcı fonksiyonları ile birlikte, sürdürülebilir, verimli,güvenli ve raporlanabilir şekilde yönetilmelidir.

Sürdürülebilirlik 90%
Verimlilik 95%
Müşteri Memnuniyeti 95%
Raporlanabilir Yönetim 100%