Otokuaför

Oto Kuaför

Otoparkların ayrılmaz parçası olan “Oto Kuaför” hizmetinde de son derece sağlıklı, teknolojik ve kaliteli işletmecilik gerçekleştirilmektedir. Büyük bedeller ödenerek elde edilen araçların, doğru bilginin elde edilebildiği, gerekli özenin gösterildiği, yapılan işlemlerin takip edildiği bir işletmeye teslim edilmesi gerekir.

Uzman arkadaşlarımız tarafından yapılan doğru bilgilendirme sonucunda, aracınız için gerçek ihtiyaçlarını Sizlerle birlikte belirleme imkanı bulmamız, uzun yıllar sürecek birlikteliğimizin güven temeline oturtulması için son derece kıymetlidir.

Otokuaför

Misafirlerimizin ve beraber çalıştığımız arkadaşlarımızın sağlığı bizler için büyük önem taşımaktadır. Yapılan işlemlerde, kanserojen ( kostik ) içermeyen maddelerin kullanılması bunun en basit örneğidir. Malzeme seçimimiz sebebi ile aracınızın boyası da korunmaktadır.

Teslim edilen aracın güvende olması amacıyla işletmelerimiz 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

İnsan odaklı işletmecilik anlayışımıza paralel olarak sosyal alanlarımız, farklı ihtiyaçların karşılanabileceği fonksiyonlar düşünülerek dizayn edilmiştir. Misafirlerin aracına yapılan işlemleri izlemesi, network ortamında işlerini yapabilmesi ya da dinlenirken müzik dinleyip bir şeyler okuması için gerekli imkânlar sağlanmıştır.

Seramik kaplama, araç dezenfeksiyonu, detay temizlik gibi daha birçok işlem için özel eğitimlerden geçen uygulama personelimiz, aracına geçekten değer veren misafirlerin taleplerini fazlasıyla karşılamak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Özet olarak amacımız, oto kuaför fonksiyonumuza verdiğimiz isim olan CARBEQE’ den de anlayabileceğiniz üzere araç ile konuları keyif haline dönüştürmek ve Sizi mutlu etmek.

Otopark işletmesi, mutlak surette işin profesyonelleri tarafından yapılmalıdır. Bu düşünceye paralel, işletmesi üstlenilen projelerde profesyonel ekipler kurulmaktadır.
Otoparkların ayrılmaz parçası olan “Oto Kuaför” hizmetinde de son derece sağlıklı, teknolojik ve kaliteli işletmecilik gerçekleştirilmektedir.