Teknoloji

full

TEKNOLOJİ

Günümüzde teknolojik istemler, başarılı işletmelerin vazgeçilmezi durumundadır.

PARKONOM ve PARKOCELL, otopark işletmesi özelinde ihtiyacınız olacak tüm fonksiyonları yerine getirecek şekilde firmamız tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir.

Aşağıda değinmiş olduğumuz avantajlarımız sayesinde sistemlerimiz, işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir;

  1. 26 yılı geçen süredir, otopark tasarımı, dizayn danışmanlığı ve işletmecilik fonksiyonlarımızın da olması sebebi ile, işletme süreçlerinde oluşabilecek tüm ihtiyaçları fiilen yaşayarak belirleme şansımız oldu.Dolayısıyla tüm geliştirmeler bu eşsiz bilgi birikimi paralelinde yapılmıştır. Şu an düşünülemeyecek bir çok tedbir, bu birikim sayesinde sistemlere dahil edilmiştir.
  2. Sistemlerimiz Türk Malı olması sebebi ile işletme sürecinde oluşabilecek olası geliştirme taleplerinizde ya da farklı problemlerde yurt dışı bağımlılığı bulunmamaktadır. Bu da zaman tasarrufu sağlamaktadır.
  3. Sürdürülebilir, çevre dostu, kolay kullanımlı olacak şekilde tasarlanmış olan ürünlerimiz, satış ve satış sonrası kullanım maliyeti olarak diğer alternatiflerinden çok daha avantajlı durumdadır.

 

Sayısız projede yıllardır kullanılmakta olan ürünlerimizin teknik detaylarını dilediğiniz zaman, uygulama merkezimizde sizlerle paylaşabiliriz.

Otopark içinde, bulunulan noktaya en yakın boş park alanına gitmenizi sağlayan bir otomasyon sistemidir. Sistem, park etme süresini yaklaşık %60 kısaltmaktadır.
Plaka Tanımalı geçiş Sistemi, ücretli ve ücretsiz olarak faaliyet gösteren tüm otoparklarda kullanılmakta olan bir sistemdir. Araçların, plakalarının fotoğraflanarak işlenmesi prensibi ile çalışmaktadır.
Firmamız tarafından geliştirilmiş, tüm otopark sistemlerinin birleştirilmesini sağlayan bir üst entegrasyon platformudur. Kelime manası olarak “Park Hücresi” ni ifade etmektedir.

Teknoloji Çözümlerimiz

Sürdürülebilir, çevre dostu, müşteri memnuniyetinin üst seviyeye taşındığı, düşük maliyetli bir işletmeye giden en doğru yol.

Sürdürülebilirlik 85%
Verimlilik 90%
Maliyette tasarruf 40%
Müşteri memnuniyeti 95%