Parkocell

PARKOCELL

Firmamız tarafından geliştirilmiş, tüm otopark sistemlerinin birleştirilmesini sağlayan bir üst entegrasyon platformudur. Kelime manası olarak “Park Hücresi” ni ifade etmektedir.

Otopark işletmelerinde birden fazla sistem kullanılmaktadır. Ücretlendirme, yönlendirme, insan sayma, şarj gibi daha birçok sistem kendi yazılımları ile hizmet vermektedir. Görevli personel, bu sistemlerden ayrı ayrı rapor alarak, üst yönetime bilgi vermek durumunda kalmaktadır. Zaman kaybına neden olan bu uygulama aynı zamanda veri kaybına da neden olabilmektedir.

PARKOCELL, tüm sistemlerin üretmiş olduğu verileri kendi üzerinde toplayarak, verilere bağlı çapraz sorgular yapabilen bir platformdur.

Belli zaman aralıkları için, araç markalarına, yoğunluk oranlarına, günlere, yaya yoğunluğuna yada aklınıza gelebilecek olası tüm parametrelere göre sorgulama yapabilir, tesis edilmiş tüm sistemlerin verilerini bu sorguya göre eş zamanlı olarak süzebilirsiniz.

Elde edeceğiniz istatistikler, sadece otoparkınızı değil tüm işletmenizi çok daha verimli hale getirmenizi sağlayacaktır.

Tamamı firmamız tarafından oluşturulmuş bu platform, işletmenizin taleplerine göre özelleştirilebilmektedir. Bulunduğunuz sektör yada işletmenizin özel ihtiyaçları sebebi ile bir takım değişiklikler talep etmeni durumunda destek alabilirsiniz.

Birden fazla otoparkınızın olması durumunda yine PARKOCELL yardımı ile tüm işletmelerinize ait verileri tek ekranda takip edebilir, sorgulama yapabilirsiniz.

PARKOCELL, işletme yönetiminde detaylı veri akışı sağlaması sayesinde, daha doğru kararlar alarak verimliliği yükseltmenizi sağlarken, daha az personel ile işletme sürdürülebilirliğine imkân tanıması sebebi ile personel tasarrufu yapmanızı da mümkün kılacaktır.

PARKOCELL bu özelliklere sahip ilk ve tek yönetim platformudur.

Parkocell

Otopark içinde, bulunulan noktaya en yakın boş park alanına gitmenizi sağlayan bir otomasyon sistemidir. Sistem, park etme süresini yaklaşık %60 kısaltmaktadır.
Plaka Tanımalı geçiş Sistemi, ücretli ve ücretsiz olarak faaliyet gösteren tüm otoparklarda kullanılmakta olan bir sistemdir. Araçların, plakalarının fotoğraflanarak işlenmesi prensibi ile çalışmaktadır.
Firmamız tarafından geliştirilmiş, tüm otopark sistemlerinin birleştirilmesini sağlayan bir üst entegrasyon platformudur. Kelime manası olarak “Park Hücresi” ni ifade etmektedir.