Parkonom

PARKONOM – Yönlendirme

Firmamıza ait bir ürün olan PARKONOM’ un adı “Otoparkın ritmini tutan sistem” olduğu düşüncesiyle, metronomdan esinlenerek konmuştur.

Otopark içinde, bulunulan noktaya en yakın boş park alanına gitmenizi sağlayan bir otomasyon sistemidir. Sistem, park etme süresini yaklaşık %60 kısaltmaktadır.

Özellikle AVM gibi misafir mutluluğunun ön planda tutulması gereken işletmelerde, parklanma kolaylığı sağlayan bu sistem, işletmenin tercih edilme oranını yaklaşık %20 arttırmaktadır.

Görüntü işleme prensibi ile çalışan sistemimiz, plaka sorgusu yapılarak aracın nereye park edildiğiniz bulma imkânı sağlamaktadır. Park yerlerinin güvenlik kaydının alınması da sistemin sağladığı diğer bir avantajdır.

Tesis edilmiş olduğu otoparklarda yılda ortalama 10.000.000 araç bu sistemin sağladığı kolaylıkla park edilmektedir.

Tamamı Türkçe olan kullanıcı dostu yazılımı sayesinde, istenilen her türlü istatistiki bilgiye erişim son derece pratiktir.

PTS ve PARKOCELL ile entegre edilebilen bu sistem, sadece otopark işletmeniz için değil, ana operasyonunuzun en efektif hale getirilebilmesi için gerekli raporlarda önemli veriler sağlamaktadır. Parkonom YönlendirmeParkonom Yönlendirme

Parkonom Yönlendirme

Otopark içinde, bulunulan noktaya en yakın boş park alanına gitmenizi sağlayan bir otomasyon sistemidir. Sistem, park etme süresini yaklaşık %60 kısaltmaktadır.
Plaka Tanımalı geçiş Sistemi, ücretli ve ücretsiz olarak faaliyet gösteren tüm otoparklarda kullanılmakta olan bir sistemdir. Araçların, plakalarının fotoğraflanarak işlenmesi prensibi ile çalışmaktadır.
Firmamız tarafından geliştirilmiş, tüm otopark sistemlerinin birleştirilmesini sağlayan bir üst entegrasyon platformudur. Kelime manası olarak “Park Hücresi” ni ifade etmektedir.