Otopark Yönetimi

Otopark Yönetimi

Otopark işletmesi, mutlak surette işin profesyonelleri tarafından yapılmalıdır. Bu düşünceye paralel, işletmesi üstlenilen projelerde profesyonel ekipler kurulmaktadır.

İşletmede tesis edilen tüm sistemlere dair özel eğitim alan teknik ekip, sistemlerin sürekliliğini, arızalara hızlı müdahale ve bakım hizmetlerini yürütmekte, bu çalışmalara dair raporlama yapmaktadır.

Misafirlerle ilişki içinde olan personel, stres altında çalışma, iletişim gibi konularda eğitim alarak göreve başlatılmaktadır. Bu sayede misafirlerle pozitif ilişki kurulması sağlanmaktadır.

İşletmeler, 7/24 merkez izleme istasyonu tarafından denetlenmektedir. Bu sayede güvenlik seviyesi maksimize edilmektedir.

Otopark Yönetimi

Tercihen firmamıza ait sistemlerin kullanılmakta olduğu işletmelerimizde, tüm ekipmanlarımız Türk Malı olup, herhangi bir geliştirme yada onarım sebebi ile dışa bağımlılığımız yoktur. Bu nedenle sürdürülebilirlik noktasında başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Yatırımcı tercihine bağlı olarak otopark yönetim ve İşletme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Her ikisinde de aynı hassasiyetle hizmet üretilmektedir.

Tüm faaliyetlerimiz ölçülebilir ve raporlanabilir niteliktedir. Her dönem sonunda otoparkın araç/ciro performanslarının incelenebildiği istatistikler açıklanmakta ve ilgili yöneticilere dağıtımı sağlanmaktadır. Dönem raporunda teknik çalışmalar ile ilgili detaylara da yer verilmektedir.

Otopark işletmesinin, kullanıcıları tarafından da sahiplenilmesi için sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirilmektedir. Çocuklara trafikte doğru bir yaşam için gerekli örnekler iletilmektedir.

“İçimizdeki Trafik” üst başlığında haftalık makaleler ile araç kullanıcılarının, trafik alışkanlıklarını gözden geçirmeleri, empati kurma alışkanlıklarını geri kazanmaları için çeşitli örneklemeler yapılmakta, bunlar misafirlerle paylaşılmaktadır.

Otopark işletmesi, mutlak surette işin profesyonelleri tarafından yapılmalıdır. Bu düşünceye paralel, işletmesi üstlenilen projelerde profesyonel ekipler kurulmaktadır.
Otoparkların ayrılmaz parçası olan “Oto Kuaför” hizmetinde de son derece sağlıklı, teknolojik ve kaliteli işletmecilik gerçekleştirilmektedir.